Dostali trzy od Stali
Autor: Michał Laudy (laudy@biala24.pl)
Data publikacji: 15.05.2017, 14.01
fot. Michał Laudy, archiwum
Podlasie Biała Podlaska przegrało 0:3 (0:2) ze Stalą Rzeszów w meczu trzeciej ligi.
Bramki (wideo: podkarpacielive.pl)


W następnej kolejce, w sobotę (20 maja) o 13.00, Podlasie zagra u siebie z MKS Trzebinia-Siersza.

Stal Rzeszów 3:0 Podlasie Biała Podlaska
Wojciech Reiman 10, Sebastian Brocki 31, Kacper Drelich 93

Stal: Adam Wasiluk - Damian Skała, Jakub Zięba, Rafał Kursa, Kornel Kordas, Sebastian Brocki (80 Damian Bożek), Sławomir Szeliga, Wojciech Reiman, Michał Lisańczuk (54 Kacper Drelich), Arkadiusz Gil (60 Michał Szymański), Piotr Prędota (71 Batis Candé).
Ławka rezerwowych: Marcin Wieczerzak, Drelich, Bożek, Szymański, Candé, Ernestas Pilypas, Ołeh Kwycz.

Podlasie: Jakub Wiśniewski - Paweł Radziszewski, Michał Pyrka, Paweł Zabielski, Paweł Komar, Kamil Jakubowski, Bartłomiej Goździołko (46 Damian Leśniak), Tomasz Andrzejuk (85 Przemysław Skrodziuk), Jakub Syryjczyk, Serhij Krykun (76 Adrian Hołownia), Łukasz Sawtyruk (63 Sebastian Czapski).
Ławka rezerwowych: Piotr Antoszczuk, Adam Wiraszka, Hołownia, Skrodziuk, Mariusz Łukasiewicz, Leśniak, Czapski.

żółte kartki: Kordas, Drelich, Kursa - Leśniak, Andrzejuk.

sędziował: Marek Śliwa (Kielce).
widzów: 300.

W zespole Stali zagrali byli zawodnicy Podlasia - Adam Wasiluk i Rafał Kursa.

Pozostałe wyniki
Karpaty Krosno 2:1 Cosmos Nowotaniec
Avia Świdnik 1:1 Spartakus Daleszyce
Podhale Nowy Targ 1:5 Garbarnia Kraków
MKS Trzebinia-Siersza 3:0 Wierna Małogoszcz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:2 Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski 3:1 JKS 1909 Jarosław
Unia Tarnów 4:2 Resovia.
Pauzowała Soła Oświęcim.

Tabela ligowa
# Drużyna M Pkt Bramki
1. Garbarnia Kraków 27 58 46-24
2. Motor Lublin 28 56 52-23
3. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 27 53 43-31
4. Stal Rzeszów 27 49 52-32
5. Resovia 27 46 43-34
6. Soła Oświęcim 27 44 49-37
7. JKS 1909 Jarosław 27 39 38-32
8. Karpaty Krosno 27 38 31-34
9. Unia Tarnów 27 36 35-36
10. Avia Świdnik 27 35 32-38
11. Podhale Nowy Targ 27 34 37-41
12. Orlęta Radzyń Podlaski 27 33 43-51
13. Podlasie Biała Podlaska 26 30 30-34
14. MKS Trzebinia-Siersza 27 29 42-47
15. Spartakus Daleszyce 28 28 30-51
16. Cosmos Nowotaniec 28 24 27-44
17. Wierna Małogoszcz 28 11 27-68

KOMENTARZE
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi zgodnie z polityką plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.