Mistrzowie tenisa stołowego wyłonieni (FOTO)
Autor: JK
Data publikacji: 18.12.2017, 11.36
Za nami trzecia edycja mikołajkowego turnieju tenisa stołowego. Wyłoniono zwycięzców w czterech kategoriach.
W niedzielę (17 grudnia) w Dubowie rozegrano III Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Wzięło w nim udział prawie 60 zawodników. Mecze rozgrywane były w różnych kategoriach wiekowych.

W kategorii dziewcząt i chłopców do lat 12 zwyciężyła Oliwia Czech. Na drugim miejscu znalazł się Patryk Pawłowski, a tuż za nim Michał Gadomski.

Na pierwszym miejscu w kategorii chłopców od lat 12 do lat 18 znalazł się Marcin Lipka. Tuż za nim uplasował się Wojciech Świderski. Trzecie miejsce zajął Wiktor Bondarzewski.

W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Urszula Lewkowicz, drugie Zuzanna Piątkowska. Na trzecim miejscu podium stanęła Martyna Szot.

W gronie mężczyzn na pierwszym miejscu podium stanął Andrzej Bondarzewski. Drugie wywalczył Wiesław Płusko. Na trzecim znalazł się Marek Zagajski.