Niższe ligi: Pewne zwycięstwa faworytów do awansu
Autor: Marek Wierzejski
Data publikacji: 08.04.2018, 19.23
Po zimowej przerwie do rywalizacji na lokalnych boiskach powrócili piłkarze klasy okręgowej i A klasy w grupie Biała Podlaska. Długa przerwa nie przeszkodziła drużynom bijącym się o awans do wyższych rozgrywek, które wygrały wysoko swoje mecze.
W ramach 14 kolejki ligi okręgowej faworyci Orlęta Łuków i Huragan Międzyrzec Podlaski grały swoje spotkania z drużynami zagrożonymi spadkiem. Łukowianie pewnie pokonali 5:0 Niwę Łomazy, międzyrzeczanie zaś na wyjeździe rozbili LZS Dobryń 6:1. W kolejnej kolejce spotkań dojdzie do meczu na szczycie. Huragan podejmie Orlęta i wynik tego meczu może wyjaśnić kto w tym sezonie bardziej zasługuje na awans do 4 ligi. Potknięcie Gromu wykorzystała Lutnia Piszczac pokonując na wyjeździe Kujawiak Stanin i lokując się na 3 miejscu.

LZS Dobryń – Huragan Międzyrzec Podlaski 1:6
Kolejne mecze w na tym poziomie rozgrywek odbędą się w dniach 14 – 15 kwietnia.

W klasie A gr I BOZPN walczące o awans Granica Terespol i Orzeł Czermierniki pewnie wygrały swoje spotkania i wydaje się iż te dwa zespoły do końca sezonu będą toczyć zacięty bój o promocję.