Pokazali swoją siłę. Odnieśli sukces
Autor: Wiktoria Nowicka
Data publikacji: 05.12.2017, 13.49
Zawodnicy MULKS Zirve Terespol zaprezentowali się z najlepszej strony. Pokazali swoją siłę i niezwyciężoną wolę walki.
W dniach 2-3 grudnia w Biłgoraju odbył się Turniej Nadziei Olimpijskich w podnoszeniu ciężarów.

W kategorii wiekowej do lat 17 złoty medal wywalczył Emil Leonienko, który startował w kategorii wagowej do 69kg z wynikiem 165kg w dwuboju (75kg+90kg).
Srebrne medale wywalczyło dwóch braci. W kategorii wagowej 56kg srebro zdobył Michał Zrol z wynikiem 100kg w dwuboju (45+55) oraz Mateusz Zrol z wynikiem 155kg w dwuboju (70+85) startując w kategorii wagowej 62kg.
Natomiast brązowy medal otrzymał Patryk Dekiert startując w kategorii wagowej 62kg z wynikiem 145kg w dwuboju (65+80).

W grupie juniorów do lat 20 podopieczni Artura Skulimowskiego wywalczyli dwa złote medale. W kategorii wagowej do 69kg bezkonkurencyjny był Kacper Magielnicki, który uzyskał w dwuboju 230kg (100+130) oraz Karol Juchimiuk, który wygrał kategorię wagową do 85kg z wynikiem 240kg w dwuboju (110+140).