Rywale nie istnieli na parkiecie (GALERIA)
Autor: Klaudia Chmiel
Data publikacji: 12.12.2017, 10.17
W ostatnim w tym roku meczu akademicy byli bezkonkurencyjni. Już w pierwszej połowie bialscy szczypiorniści „zdemolowali” gości z Radomia.
W sobotnim meczu na własnej hali przeciwnikiem AZS AWF był dużo niżej notowany KS Uniwersytet Radom. Już na samym początku rywale sprawiali wrażenie bezradnych. W 10 minucie spotkania gospodarze prowadzili 8:1, a wynik pierwszej połowy doprowadzili do stanu 21:7.

Już wtedy było wiadomo, że nie można spodziewać się wielkich emocji w kolejnej części spotkania. Przeciwnicy obserwując na tablicy wynik z pierwszej połowy nie mieli wielkich nadziei, że cokolwiek jeszcze zdziałają w tym meczu. Pełna kontrola „azetesiaków” pozwoliła jeszcze poprawić wynik spotkania, by ostatecznie zakończyć je zdecydowanym zwycięstwem 38:19.