Sukcesy bialczan w mistrzostwach MMA
Autor: Michał Laudy
Data publikacji: 14.11.2011, 09.50
Okniński Team
W Bochni rozegrano mistrzostwa Polski Południowej w amatorskich MMA. Wśród 143 zawodników byli reprezentanci bialskiego MMA Okniński Team.

Drużyna jest prowadzona przez Łukasza Grochowskiego. Spośród sześciu zawodników, czterech stanęło na podium.

Grochowski zajął pierwsze miejsce w kategorii do 73 kg, a Kamil Łebkowski w tej samej wadze zajął drugą pozycję. Paweł Żelazowski uzyskał drugą lokatę w kategorii do 80 kg, a Mateusz Iwaniuk zajął najniższy stopień podium w wadze do 67 kg.

Nokaut Łebkowskiego został uznany za najlepszy nokaut gali.

Iwaniuk wystartował ponadto w mistrzostwach Polski Wschodniej, które odbyły się w Sochaczewie. Zajął w nich drugie miejsce w juniorskiej kategorii do 67 kg.