Terminarz drużyn AP TOP-54
Autor: Michał Laudy (laudy@biala24.pl)
Data publikacji: 11.08.2017, 14.10
W sobotę zawodnicy AP TOP-54 Biała Podlaska rozpoczynają ligowe granie. Przedstawiamy terminarze lig wojewódzkich i centralnej z udziałem bialskiego klubu.
I liga wojewódzka juniorów, grupa A
1. kolejka (12 i 30 sierpnia)
Widok SP 51 Lublin - AP TOP-54 - środa, 30 sierpnia, 11.00

2. kolejka (środa, 16 sierpnia)
AP TOP-54 - Lewart Lubartów - 12.00

3. kolejka (19-20 sierpnia)
Wisła Puławy - AP TOP-54 - sobota, 11.00

4. kolejka (26-27 sierpnia)
AP TOP-54 - MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - sobota, 11.00

5. kolejka (2-3 września)
Orlęta Radzyń Podlaski - AP TOP-54 - sobota, 11.00

6. kolejka (9-10 września)
AP TOP-54 - Victoria Parczew - sobota, 11.00

7. kolejka (16-17 września)
Orlęta Łuków - AP TOP-54 - sobota, 11.00

8. kolejka (23-24 września)
AP TOP-54 - Widok SP 51 Lublin - sobota, 11.00

9. kolejka (30 września-1 października)
Lewart Lubartów - AP TOP-54 - niedziela, 11.00

10. kolejka (7-8 października)
AP TOP-54 - Wisła Puławy - sobota, 11.00

11. kolejka (14-15 października)
MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - AP TOP-54 - sobota, 11.00

12. kolejka (21-22 października)
AP TOP-54 - Orlęta Radzyń Podlaski - sobota, 11.00

13. kolejka (28-29 października)
Victoria Parczew - AP TOP-54 - sobota, 12.00

14. kolejka (4-5 listopada)
AP TOP-54 - Orlęta Łuków - sobota, 11.00

I liga wojewódzka juniorów młodszych, grupa A
1. kolejka (12 i 30 sierpnia)
Widok SP 51 Lublin - AP TOP-54 - środa, 30 sierpnia, 13.00

2. kolejka (środa, 16 sierpnia)
AP TOP-54 - Motor Lublin - 14.00

3. kolejka (19-20 sierpnia)
Wisła Puławy - AP TOP-54 - sobota, 13.00

4. kolejka (26-27 sierpnia)
AP TOP-54 - MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - sobota, 13.00

5. kolejka (2-3 września)
Orlęta Radzyń Podlaski - AP TOP-54 - sobota, 13.00

6. kolejka (9-10 września)
AP TOP-54 - Avia Świdnik - sobota, 13.00

7. kolejka (16-17 września)
Orlęta Łuków - AP TOP-54 - sobota, 13.00

8. kolejka (23-24 września)
AP TOP-54 - Widok SP 51 Lublin - sobota, 13.00

9. kolejka (30 września-1 października)
Motor Lublin - AP TOP-54 - sobota, 11.00

10. kolejka (7-8 października)
AP TOP-54 - Wisła Puławy - sobota, 13.00

11. kolejka (14-15 października)
MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - AP TOP-54 - sobota, 13.00

12. kolejka (21-22 października)
AP TOP-54 - Orlęta Radzyń Podlaski - sobota, 13.00

13. kolejka (28-29 października)
Avia Świdnik - AP TOP-54 - piątek, 27 listopada, 14.00

14. kolejka (4-5 listopada)
AP TOP-54 - Orlęta Łuków - sobota, 13.00

Centralna Liga Juniorów U-15
1. kolejka (19-20 sierpnia)
AP TOP-54 - SMS Jarosław - sobota, 11.00

2. kolejka (26-27 sierpnia)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - AP TOP-54 - niedziela, 12.30

3. kolejka (2-3 września)
AP TOP-54 - Motor Lublin - sobota, 12.00

4. kolejka (9-10 września)
Wisła Kraków - AP TOP-54 - sobota, 13.00

5. kolejka (16-17 września)
AP TOP-54 - Stal Mielec - sobota, 12.00

6. kolejka (23-24 września)
Korona Kielce - AP TOP-54 - sobota, 15.00

7. kolejka (30 września-1 października)
AP TOP-54 - Sandecja Nowy Sącz - niedziela, 11.00

8. kolejka (7-8 października)
SMS Jarosław - AP TOP-54 - sobota, 15.00

9. kolejka (14-15 października)
AP TOP-54 - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - sobota, 16.00

10. kolejka (21-22 października)
Motor Lublin - AP TOP-54 - sobota, 12.00

11. kolejka (28-29 października)
AP TOP-54 - Wisła Kraków - sobota, 11.00

12. kolejka (4-5 listopada)
Stal Mielec - AP TOP-54 - niedziela, 13.30

13. kolejka (11-12 listopada)
AP TOP-54 - Korona Kielce - sobota, 12.00

14. kolejka (18-19 listopada)
Sandecja Nowy Sącz - AP TOP-54 - sobota, 12.00

Liga wojewódzka trampkarzy młodszych, grupa I
1. kolejka
AP TOP-54 - Orlęta Radzyń Podlaski - sobota, 12 sierpnia, 11.00

2. kolejka (wtorek-środa, 15-16 sierpnia)
Sygnał Lublin - AP TOP-54 - wtorek, 11.00

3. kolejka (19-20 sierpnia)
AP TOP-54 - Orlęta Łuków - sobota, 13.30

4. kolejka (26-27 sierpnia)
Lublinianka - AP TOP-54 - sobota, 11.00

5. kolejka (2-3 września)
AP TOP-54 - Górnik Łęczna - sobota, 14.30

6. kolejka (9-10 września)
AP TOP-54 - Motor Lublin - sobota, 15.00

7. kolejka (16-17 września)
MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - AP TOP-54 - sobota, 15.00

8. kolejka (23-24 września)
Orlęta Radzyń Podlaski - AP TOP-54 - niedziela, 11.00

9. kolejka (30 września-1 października)
AP TOP-54 - Sygnał Lublin - sobota, 11.00

10. kolejka (7-8 października)
Orlęta Łuków - AP TOP-54 - sobota, 14.00

11. kolejka (14-15 października)
AP TOP-54 - Lublinianka - sobota, 11.00

12. kolejka (21-22 października)
Górnik Łęczna - AP TOP-54 - niedziela, 13.00

13. kolejka (28-29 października)
Motor Lublin - AP TOP-54 - sobota, 15.30

14. kolejka (4-5 listopada)
AP TOP-54 - MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - sobota, 15.00

Liga wojewódzka młodzików starszych
1. kolejka (26-27 sierpnia)
AP TOP-54 - Avia Świdnik - sobota, 11.00

2. kolejka (środa, 30 sierpnia)
Tomasovia - AP TOP-54

3. kolejka (2-3 września)
AP TOP-54 - Niedźwiadek Chełm - sobota, 11.00

4. kolejka (9-10 września)
Wisła Puławy - AP TOP-54 - sobota, 11.00

5. kolejka (16-17 września)
AP TOP-54 - Motor Lublin - sobota, 13.00

6. kolejka (23-24 września)
Orlęta Radzyń Podlaski - AP TOP-54 - niedziela, 11.00

7. kolejka (30 września-1 października)
AP TOP-54 - BKS Lublin - sobota, 11.00

8. kolejka (7-8 października)
Widok SP 51 Lublin - AP TOP-54

9. kolejka (14-15 października)
AP TOP-54 - Unia Hrubieszów - sobota, 13.00

10. kolejka (21-22 października)
Jedynka Krasnystaw - AP TOP-54

11. kolejka (28-29 października)
AP TOP-54 - Górnik Łęczna - sobota, 13.00

12. kolejka (4-5 listopada)
Lublinianka - AP TOP-54 - niedziela, 11.00

13. kolejka (11-12 listopada)
AP TOP-54 - AMSPN Hetman Zamość

Terminy sobotnio-niedzielne, o ile nie zaznaczono inaczej.
KOMENTARZE
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi zgodnie z polityką plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.