Terminarz okręgówki
Autor: Michał Laudy (laudy@biala24.pl)
Data publikacji: 11.08.2017, 13.57
fot. Michał Laudy, archiwum
We wtorek rozpoczynają się rozgrywki klasy okręgowej Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przedstawiamy terminarz.
Terminarz rundy jesiennej klasy okręgowej BOZPN 2017/18
1. kolejka (wtorek, 15 sierpnia)
Unia Krzywda - Bizon Jeleniec
LKS Milanów - ŁKS Łazy
Olimpia Okrzeja - Grom Kąkolewnica
Lutnia Piszczac - Kujawiak Stanin
Tytan Wisznice - Unia Żabików
Niwa Łomazy - Orlęta Łuków
MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - LZS Dobryń

2. kolejka (niedziela, 20 sierpnia)
Bizon Jeleniec - LZS Dobryń
Orlęta Łuków - MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
Unia Żabików - Niwa Łomazy
Kujawiak Stanin - Tytan Wisznice
Grom Kąkolewnica - Lutnia Piszczac
ŁKS Łazy - Olimpia Okrzeja
Unia Krzywda - LKS Milanów

3. kolejka (niedziela, 27 sierpnia)
LKS Milanów - Bizon Jeleniec
Olimpia Okrzeja - Unia Krzywda
Lutnia Piszczac - ŁKS Łazy
Tytan Wisznice - Grom Kąkolewnica
Niwa Łomazy - Kujawiak Stanin
MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - Unia Żabików
LZS Dobryń - Orlęta Łuków

4. kolejka (niedziela, 3 września)
Bizon Jeleniec - Orlęta Łuków
Unia Żabików - LZS Dobryń
Kujawiak Stanin - MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
Grom Kąkolewnica - Niwa Łomazy
ŁKS Łazy - Tytan Wisznice
Unia Krzywda - Lutnia Piszczac
LKS Milanów - Olimpia Okrzeja

5. kolejka (niedziela, 10 września)
Olimpia Okrzeja - Bizon Jeleniec
Lutnia Piszczac - LKS Milanów
Tytan Wisznice - Unia Krzywda
Niwa Łomazy - ŁKS Łazy
MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - Grom Kąkolewnica
LZS Dobryń - Kujawiak Stanin
Orlęta Łuków - Unia Żabików

6. kolejka (niedziela, 17 września)
Bizon Jeleniec - Unia Żabików
Kujawiak Stanin - Orlęta Łuków
Grom Kąkolewnica - LZS Dobryń
ŁKS Łazy - MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
Unia Krzywda - Niwa Łomazy
LKS Milanów - Tytan Wisznice
Olimpia Okrzeja - Lutnia Piszczac

7. kolejka (niedziela, 24 września)
Lutnia Piszczac - Bizon Jeleniec
Tytan Wisznice - Olimpia Okrzeja
Niwa Łomazy - LKS Milanów
MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - Unia Krzywda
LZS Dobryń - ŁKS Łazy
Orlęta Łuków - Grom Kąkolewnica
Unia Żabików - Kujawiak Stanin

8. kolejka (niedziela, 1 października)
Bizon Jeleniec - Kujawiak Stanin
Grom Kąkolewnica - Unia Żabików
ŁKS Łazy - Orlęta Łuków
Unia Krzywda - LZS Dobryń
LKS Milanów - MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
Olimpia Okrzeja - Niwa Łomazy
Lutnia Piszczac - Tytan Wisznice

9. kolejka (niedziela, 8 października)
Tytan Wisznice - Bizon Jeleniec
Niwa Łomazy - Lutnia Piszczac
MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - Olimpia Okrzeja
LZS Dobryń - LKS Milanów
Orlęta Łuków - Unia Krzywda
Unia Żabików - ŁKS Łazy
Kujawiak Stanin - Grom Kąkolewnica

10. kolejka (niedziela, 15 października)
Bizon Jeleniec - Grom Kąkolewnica
ŁKS Łazy - Kujawiak Stanin
Unia Krzywda - Unia Żabików
LKS Milanów - Orlęta Łuków
Olimpia Okrzeja - LZS Dobryń
Lutnia Piszczac - MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
Tytan Wisznice - Niwa Łomazy

11. kolejka (niedziela, 22 października)
Niwa Łomazy - Bizon Jeleniec
MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - Tytan Wisznice
LZS Dobryń - Lutnia Piszczac
Orlęta Łuków - Olimpia Okrzeja
Unia Żabików - LKS Milanów
Kujawiak Stanin - Unia Krzywda
Grom Kąkolewnica - ŁKS Łazy

12. kolejka (niedziela, 29 października)
Bizon Jeleniec - ŁKS Łazy
Unia Krzywda - Grom Kąkolewnica
LKS Milanów - Kujawiak Stanin
Olimpia Okrzeja - Unia Żabików
Lutnia Piszczac - Orlęta Łuków
Tytan Wisznice - LZS Dobryń
Niwa Łomazy - MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski

13. kolejka (niedziela, 5 listopada)
MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - Bizon Jeleniec
LZS Dobryń - Niwa Łomazy
Orlęta Łuków - Tytan Wisznice
Unia Żabików - Lutnia Piszczac
Kujawiak Stanin - Olimpia Okrzeja
Grom Kąkolewnica - LKS Milanów
ŁKS Łazy - Unia Krzywda
KOMENTARZE
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi zgodnie z polityką plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.