To było pewne zwycięstwo. AWF pokonał Końskowolę (FOTO)
Autor: JK
Data publikacji: 18.12.2017, 10.39
Bialska drużyna wywalczyła zwycięstwo w ostatnim meczu tego roku. W jednym ustawieniu zdobyli aż 11 punktów.
W ostatnim meczu w tym roku drużyna KS AZS AWF Biała Podlaska pokonała drużynę Powiślaka Końskowoli trzema wygranymi setami. Już od pierwszych minut meczu narzucili swój styl gry. Już w połowie seta uzyskali kilkupunktową przewagę. W drugim secie gospodarze uzyskali trzy punkty przewagi, ale przyjezdni nie dali za wygraną i doprowadzili najpierw do remisu, a następnie wyszli na prowadzenie z wynikiem 22:21. Ostatni set rozpoczęła drużyna z Końskowoli, którzy początkowo prowadzili w punktacji. Dzięki Marcinowi Kusznierukowi i jego zagrywce, bialska drużyna zdobyła aż 11 punktów w tym samym ustawieniu. To zadecydowało o wygranej drużyny AWF.

Bialska drużyna zagrała w składzie: Damian Roszkowski, Jakub Gaładyna, Michał Gołębiowski, Adrian Kupiński, Damian Jurkowski, Igor Kowalski, Marcin Kusznieruk, Hubert Jankuniec, Maciej Malczyński, Kacper Nowicki, Łukasz Żabiński, Dawid Duliasz, Mateusz Kamiński.

Kolejny mecz odbędzie się 13 stycznia. AZS AWF Biała Podlaska zmierzy się z CKFiS Bełżyce.