UKS Olimpia z sukcesami na wyjeździe
Autor: KC
Data publikacji: 12.02.2018, 08.42
Niemały sukces odnieśli młodzi szczypiorniści podczas przedostatniego spotkania ligi juniorów młodszych w tym sezonie. Bialscy zawodnicy rozgromili dwie drużyny z Puław.
Wczoraj zawodnicy UKS Olimpia Biała Podlaska zatriumfowali w starciu z drużynami Azoty Puławy I oraz KS Azoty Puławy II. Podczas pierwszego meczu szczypiorniści z obu drużyn nie dawali za wygraną. Do 20 minuty bialczanie szli „łeb w łeb” z gospodarzami, jednak pod koniec pierwszej połowy nasi przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Mecz zakończył się wynikiem 17:26. Zawodnicy Olimpii zdawali sobie sprawę, że aby móc walczyć o pierwsze miejsce w lidze musieli wygrać minimum sześcioma bramkami przewagi. Udało się to zrobić nawet z małą nadwyżką.

Do kolejnego spotkania szczypiorniści z Białej Podlaskiej przystąpili z pozycji lidera. Podczas drugiego meczu nasi mieli pełną kontrolę. Dzięki szczelnej obronie wypracowali przewagę, która systematycznie powiększali doprowadzając w efekcie do wyniku 13:36, tym samym wygrywając kolejny mecz.